Wakacje 2018 r.

Warunkiem uczestniczenia w „Wakacjach w Bibliotece 2018" jest podpisanie zgody na uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez bibliotekę przez rodzica lub opiekuna prawnego. Oświadczenie dostępne jest w Oddziale Dziecięcym i na stronie internetowej i należy je dostarczyć najpóźniej w dniu rozpoczęcia zajęć. Liczba miejsc ograniczona.

12.06.2018 r. - spotkanie z Warsztatem Terapii Zajęciowej

We wtorek, 12.06.2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się po raz kolejny spotkanie z cyklu „Zachwyć się literaturą”.

"Jak nie czytam jak czytam" 2018 r.

8 czerwca 2018 r.  Biblioteka brała udział w akcji "Jak nie czytam jak czytam".  Celem akcji było popularyzowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży i pobicie rekordu Polski w jednoczesnym czytaniu. W akcji udział wzięła  Szkoła Podstawowa Nr 1 i Szkoła Podstawowa Nr 3. Po zakończeniu wspólnego czytania dzieci relaksowały się przy grach planszowych. Dziękujemy wszystkim za udział.