Zimowe ferie w Bibliotece 2018 r.

Serdecznie zapraszamy. Przypominamy liczba miejsc jest ograniczona. Dziecko można zapisać na zajęcia także telefonicznie. Pełny plan zajęć opublikowany zostanie przed feriami.

Zmiana godzin pracy w piątek 22.12.2017

W dniu 22 grudnia (piątek)

Biblioteka będzie czynna

w godz. 8.00 – 14.00

Wyniki konkursu plastycznego "Świateczna ozdoba"

Jury w składzie : Dagmara Jargiło, Katarzyna Patyk i Marek Stawiński postanowiło przyznać nastepujące nagrody i wyróżnienia:

- kategoria kl. I - III :

1 miejsce  Michał Marcinkowski

2 miejsce Wojciech Kostrzewski

3 miejsce Piotr Lewandowski

Wyróznienia : Wiktoria Nowakowska, Zofia Gawrońska, Alicja Wodzyńska, Klaudia Sobczak, Przemysław Wodzyński.

- kategoria kl. IV - VII :

1 miejsce  Julia Deruś

2 miejsce Kinga Szulecka

3 miejsce Alicja Cacko

Wyróznienia : Otylia Błachowiak, Angelika Wyczachowska, Wiktoria Machtyl, Julia Szachuła, Nadia Tumińska.

Lekcja biblioteczna "Tradycje Bożonarodzeniowe"

We wtorek 5 grudnia Bibliotekę odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Wyspa Malucha"  w Stawkach (grupa Biedronek i Motylków). Przedszkolaki obejrzały prezentację multimedialną dotyczącą "Tradycji Bożonarodzeniowych w Polsce i na świecie" , posłuchały świątecznych opowieści oraz pomalowały papierowe bombki. Z dziećmi przyjechały panie : Anna Korzeniewska, Anna Zielińska, Ewa Rolirad, Anita Syrocka, Joanna Wróblewska, Natalia Olszewska.