Pomóż nam wygrać książki !!!!

ZAGŁOSUJ na naszą bibliotekę ( 2-31 października)
Pamiętaj, że każdego dnia możesz oddać jeden głos.

Głosy oddajemy pod adresem: www.wspolneczytanie.pl.

Aby oddać głos należy :

1. Odwiedzić  serwis internetowy pod adresem  www.wspolneczytanie.pl

2. Zarejestrować się w tym serwisie lub posiadać aktywne konto na Facebooku.

3. Głosowanie polega na kliknięciu tzw. "button" przy nazwie biblioteki na liście.

4. Głosować mogą jedynie osoby pełnoletnie.

Biblioteki z największą liczbą głosów otrzymają pakiety książek, 20 najlepszych dostanie zestawy 250 książek i pufy do wspólnego czytania. 100 kolejnych - zestawy 50 książek.

Spotkanie autorskie z panią Krystyną Wasilkowską - Frelichowską

Spotkanie autorskie z Hubertem Klimko-Dobrzanieckim - relacja

5 września w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, gościliśmy w Miejskiej Bibliotece Publicznej Huberta Klimko-Dobrzanieckiego - pisarza, poetę, filozofa, autora wielu powieści i opowiadań. Wśród jego publikacji znajdziemy m. in.: "Samotność","Dom Róży, "Zostawić Islandię".  Po spotkaniu można było zakupić książkę oraz otrzymać autograf.

Narodowe Czytanie "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego

2 września Miejska Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie Kujawskim przyłączyła się do akcji Narodowego Czytania "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego. Impreza odbyła się w sali kolumnowej im. Edwarda Stachury na aleksandrowskim dworcu. Głównym organizatorem imprezy był Urząd Miasta.